0_Спорт.ПорталФудбал

Екс-фудбалерот на Реал, Касано, е обожавател на Барса и Меси

Поранешниот напаѓач на италијанската репрезентација и играч на Реал Мадрид, Антонио Касано, изјави дека е обожавател на Меси и Барселона.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close