ЕвропаЕвропа.Портал

ЕК: Договорот со Лондон мора да содржи целосно изводливо и законско оперативно решение

ЕК нагласува дека е подготвена да го анализира секој предлог што ќе ги исполни сите цели за решавање на границата меѓу Ирска и Северна Ирска.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close