0_Web_АктуелноСветСвет.Портал

Една жртва во пукање во Вашингтон

Едно лице загина, а петмина се повредени во пукање во Вашингтон, во близина на Белата куќа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close