0_Македонија.ПорталПолитика

ДКСК: Барањето за раскинување на договорите за закуп се однесува на двајцата поранешни претседатели

17 септември 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close