0_Македонија.ПорталПолитички партии

Директорот на германската фондација „Конрад Аденауер Стифтунг – Северна Македонија“ ја посети Алтернатива

21 септември 2019 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close