Дописници МКДОпштински вести

Денови на македонските музеи во Крива Паланка

Локалната установа Градски музеј- Крива Паланка со финансиска поддршка на Министерството за економија и општината го спроведува проектот „Денови на македонските музеи“, што ќе се одржи на 27 и 28 септември во градот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close