КошаркаСпорт

Давитков му одговори на Антиќ по објавата дека нема да биде селектор

Перо Антиќ ми порача да одам на плажа и да не се заморувам со тие играчи кои во 2017 година беа дел од репрезентација, вели сега веќе екс селекторот Јорданчо Давитков.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close