0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Дали на Европа ѝ се повторува историјата

Ксенофобијата, расизмот, омразата и недовербата кон странците, изразени националистички и десничарски ставови... ги одбележаа годините пред Втората светска војна.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close