0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBallkanBallkan.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Cipras: Për Marrëveshjen nga Prespa, Micotakis e tejkaloi veten në hipokrizi dhe demagogji

Aty ku me të vërtetë zotëri Micotakis dhe Qeveria e tejkaluan veten në hipokrizi dhe demagogji është Marrëveshja e Prespës, porositi lideri i SYRIZA-s, Aleksis Cipras në fjalimin e tij në kuadër të Panairit të 84-të ndërkombëtar në Selanik, njoftoi korrespodentja e MIA-s nga Athina.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close