0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Cipras: Jam shumë krenar për Marrëveshjen e Prespës

Unë personalisht jam shumë krenar për Marrëveshjen e Prespës, marrëveshje e cila mbetet dhe do të mbetet në histori, ka thënë lideri i partisë opozitare greke SYRIZA, Aleksis Cipras duke u përgjigjur në pyetje të gazetarëve në konferencën e sotme për shtyp në kuadër të Panairit ndërkombëtar në Selanik.

Back to top button
Close