0_Магазин.ПорталЗанимливости

Чудна појава над небото во Шпанија (видео)

Снимката е на експертот по компјутерски науки Алехандро Мола, кој вечерта, не можејќи да заспие, решил да ги снима грмотевиците... Кога потоа ги погледнал кадрите, забележал неидентификуван сребрен кружен ветер меѓу облаците.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close