Дописници МКДОпштински вести

Членки на Федерацијата на жени фармери од Словенија во посета на Кочани

Група од 65 земјоделки, членки на Федерацијата на жени фармери од Република Словенија денеска престојува во Кочани.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close