0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошарка

Четириесет и двегодишниот Картер го продолжи договорот со Атланта

Кошаркарот Винс Картер го продолжи договорот со Атланта, објавено е на официјалната веб-страница на клубот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close