Дописници МКДОпштински вести

Централниот регистар со отворен ден со граѓаните во Куманово

Централниот регистар денеска организираше отворен ден во Куманово.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close