0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalEkonomi

BP: Vazhdojnë të rriten depozitat dhe kreditë

- Depozitat dhe kreditë në bazë vjetore vazhdojnë të rriten. Të dhënat e Bankës Popullore tregojnë se te depozitat rritja është 10 për qind, ndërsa e kredive 6,4 për qind.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close