0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Boki 13 të hënën, Janeva të martën në dëgjim tek Ruskoska

Të dyshuarit për rastin "Reket" Bojan Jovanovski - Boki dhe Katica Janeva sërish janë thirrur në dëgjim në Prokurorinë publike për krim të organizuar dhe korrupsion.

Back to top button
Close