0_Магазин.ПорталЗанимливости

Благајник запомнил податоци од 1.300 кредитни картички, па крадел од парите

Бил фатен минатата седмица, откако со туѓа картичка преку интернет купил чанта вредна 2.600 долари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close