Општински вестиСкопје

Без вода утре корисниците од населбата 11 Октомври

Без вода утре од 9 часот остануваат корисниците од населбата 11 Октомври во Општина Кисела Вода.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close