0_Спорт.ПорталФудбал

Берлускони: Монца би го победила Милан со 3:0

Некогашниот сопственик на Милан, бизнисменот Силвио Берлускони, ја користи секоја прилика да го искритикува својот екс клуб, па така, сега кажа дека „росонерите“ би загубиле од третолигашот Монца со 0:3.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close