0_Maqedoni.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Bekteshi: Deri në fund të vitit marrëveshje për “One Stop Shop” në VK Qafë Thanë

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, sot në Tiranë realizoi takim pune me ministren e ekonomisë dhe financave të Republikës së Shqipërisë, Anila Denaj dhe ministrin e punëve të brendshme të Republikës së Shqipërisë, Sander Leshaj.

Back to top button
Close