0_Спорт.ПорталФудбал

Барселона во дресот за 2020/2021 ќе нема „шаховница“

Иако е штотуку дизајниран, дресот на Барселона за 2020/2021 веќе се знае како ќе изгледа, и според првите реакции, тој им се допаѓа на фановите повеќе отколку сегашниот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close