0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Барселона очекува да биде првиот клуб со приход што надминува милијарда евра по сезона

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close