0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Балотели: Последен пат олку тежев кога играв во Манчестер сити

Напаѓачот на Бреша, Марио Балотели изјави дека достигнал многу добра форма. Според Италијанецот, тој изгубил тежина и сега е на ниво од времето кога играше во Манчестер Сити.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close