0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Atentat ndaj presidentit afgan, Gani ka kaluar pa lëndime

Ndaj karvanit të presidentit afgan, Ashraf Gani sot është kryer sulm me bomba, ndërsa presidenti, sipas informacioneve të para, ka mbetur i palënduar dhe është strehuar në një vend të sigurt.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close