BallkanBallkan.Portal

Anija shqiptare Oriku shpëton 111 emigrantë në Detin Egje

Anija "Oriku" e marinës ushtarake shqiptare, e cila është pjesë e  misionit të NATO-s në Detin Egje, ka shpëtuar mbrëmjen e djeshme 111 emigrantë të cilët kanë qenë në dy gomone dhe një skaf.

Back to top button
Close