BiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Angjushev: Pagat rriten si rezultat i rritjes së ekonomisë

Zëvendëskryeministri i obliguar për çështje ekonomike, Koço Angjushev sot theksoi se rritja e ekonomisë është rezultat i rritjes së prodhimtarisë industriale, ndërtimtarisë, bujqësisë dhe tregtisë dhe se e tërë kjo vepron edhe në rritjen natyrore të pagave.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close