0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Американците одбележуваат 18 години од нападите во 2001 година (видео)

Американците денеска ќе одбележат 18 години од терористичките напади на 11 септември 2001 година во Њујорк и Вашингтон.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close