0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакомет

Алушовски: Имаме план за успех против Спортинг

Ракометарите на Еурофарм Работник имаат план за успешен настап на првиот напревар против португалскиот шампион Спортинг од Лисабон, изјави на прес конференција, шефот на стручниот штаб Стевче Алушовски.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close