0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Алиоски по стоти пат во дресот на Лидс

Македонскиот фудбалер Езгјан Алиоски, на денешниот натпревар од англискиот Чемпионшип против Дерби каунти, го запиша својот јубилеен 100-ти настап во дресот на Лидс.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close