0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikëVideo deklaratë

Ademi: Të premten apo të shtunën takim me SASHK-un

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi sot gjatë vizitës në shkollën fillore "Liria" në Shkup informoi se të premten apo të shtunën do të mbajë takim me Sindikatën për Arsim, Shkencë dhe Kulturë - SASHK.

Back to top button
Close