0_Спорт.ПорталФудбал

Зошто елиминацијата на Порто од ЛШ е добра вест за Роналдо?

Меѓу сегашните играчи, кои се во топ 10 по натпревари во Лигата на шампионите е само капитенот на Барселона, Лионел Меси. Сепак, Аргентинецот има само 135 дуели и нема шанси да го надмине својот голем ривал во фудбалот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close