0_Спорт.ПорталФудбал

Зидан за Нејмар: Сè може да се случи

Говорејќи по поразот од Рома на пенали во неговиот последен предсезонски натпревар, Зидан не ја исклучи можноста Нејмар да премине на „Сантијаго Бернабеу“ во следните три седмици, сè додека трансфер прозорецот не се затвори за сите европски клубови.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close