0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Зидан смета дека Реал заслужил три бода на дуелот со Ваљадолид

Тренерот на Реал Мадрид, Зинедин Зидан не е задоволен по ремито со Ваљадолид во 2.коло од шампионатот на Шпанија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close