0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Зидан: Кејлор секогаш е важен играч за нас

Тренер на Реал Мадрид, Зинедин Зидан во пресрет на натпреварот од 2. коло на шампионатот на Шпанија против Ваљадолид изјави дека не може да го замисли тимот без голманот Кејлор Навас.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close