0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Премиерот не размислува за оставка и предвремени избори

Премиерот Зоран Заев вечерва изјави дека нема намера да размислува ниту за оставка, ниту пак за предвремени избори. 

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close