BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Vuçiq: Dialogu Beograd-Prishtinë jo para dhjetorit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq pas takimit me sekretarin amerikan të Shtetit, Mjak Pompeo, ka folur edhe rreth mundësisë së vazhdimit të dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, transmetojnë mediat kosovare.

Back to top button
Close
Close