0_Спорт.ПорталОстанато

Волф: Алонсо – не, Верстапен – можеби

На прашањето дали е незамисливо Алонсо и Хамилтон да се соберат во Мерцедес, Волф одговори: „Да, затоа што не сакаме да се повторат одредени приказни од времето кога беа во Мекларен“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close