0_Спорт.ПорталФудбал

„Волците“ повторно го запреа Јунајтед, Погба промаши пенал

После двата порази на „Молину“ минатата сезона, овој пат „црвените ѓаволи“ стигнаа само до 1:1.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close