Дописници МКДОпштински вести

Во штипската населба Баби се реконструира најфреквентната улица

Почна реконструкцијата на најфрекветната улица во штипската населба Баби.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close