0_Спорт.ПорталДописници МКДФудбал

Во Крива Паланка почна „Опен фан фудбал 2019“

На градскиот стадион во Општина Крива Паланка од денеска до 23 август околу двесте дечиња на возраст од шест до 11 години ќе се дружат и забавуваат во рамки на годинашното издание на отворените фудбалски игри „Опен фан фудбал“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close