СветСвет.Портал

Во Доха уште една рунда преговори помеѓу САД и талибанците

САД и талибанците денеска во ги продолжија преговорите за завршување на војната во Авганистан

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close