ХроникаХроника.Портал

Во Блаце пронајдени 180 стелба канабис

Сто и осумдесет стелба канабис се пронајдени од полицијата во атарот на селото Блаце.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close