0_Спорт.ПорталТенис

Виландер: Федерер ќе се пензионира на крајот на 2021 година

Швеѓанецот смета дека Оже-Алиасим и Стефанос Циципас, се луѓето кои ќе бидат новите лица на следната генерација тенисери.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close