0_Спорт.ПорталФудбал

Верстапен именуваше четворица пилоти, со кои во иднина ќе се бори за победи

Макс и Шарл имаат 21 година, но веќе долго време се противници. Според пилотот на Ред Бул, нивната конкуренција не е така жестока како порано, но секако следат уште многу битки пред нив.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close