0_Спорт.ПорталФудбал

Валверде го предизвика Гризман

Ова го натера Валверде да го предизвика Гризман, кој ќе мора да биде влечна сила за својот нов тим на натпреварот против тимот од Севиља.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close