0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдерMakedonija.SlajderПолитика

Уште 30 дена притвор за Бојан Јовановски и Зоран Милески

Бојан Јовановски и Зоран Милески осомничени во случајот „Рекет“, ќе останат во притвор уште 30 дена.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close