РезултатиФудбал

Јунајтед ремизира со Вулверхемптон, Погба не реализира пенал за победа

Манчестер јунајтед одигра нерешено 1:1 синоќа на гостински терен против Вулвс во последниот дуел од второто премиелигашко коло.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close