0_Maqedoni.PortalLajme nga komunatPolitikë

U inaugurua riasfaltimi i rrugës regjionale Gostivar – Sërmnovë

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali i Ahmeti i shoqëruar nga nënkryetari, Nevzat Bejta si dhe Kryetari i Parlamentit, Talat Xhaferi, deputetja e zonës, Mirsada Emini – Asani, drejtori i Ndërmarrjes Publike “Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memeti, koordinatori  i këshilltarëve komunal nga radhët e BDI-së në komunën e Gostivarit, Shpëtim Xhelili, si dhe përfaqësuesi i Shoqatës së Diasporës “Sërmnova” nga Zvicra, Florim Beqiri, në prani të banorëve të vendbanimeve të Malësisë së Gostivarit, inauguruan ri-asfaltimin e rrugës regjionale Gostivar – Sërmnovë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close