0_Спорт.ПорталФудбал

Тухел ја прокоментира „војната“ на навивачите против Нејмар

Потсетуваме дека 27-годишниот напаѓач беше оставен надвор од составот за почетокот на сезоната во Лига 1.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close