0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Тројца македонски боксери на Националниот куп „Врбас 2019“

Кадетската репрезентација на Македонија од денеска до недела ќе настапи на Националниот куп во Врбас, турнир со меѓународен карактер од А категоријата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close